SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-6AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5455-6AB11

6ES5455-6AB11 to numer katalogowy, pod którym sprzedajemy 8-kanałowy moduł wyjść cyfrowych 115 V AC. Dostępny w naszym sklepie produkt wykonano dla platformy sterownika logicznego PLC Siemens S5. Komponent ten ma budowę techniczną specjalnie dopasowaną do spełniania licznych funkcji w branżach automatyki, więc wyjątkowo ekonomicznie działa w różnych rozwiązaniach przemysłowych i sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5455-6AB11

6ES5455-6AB11 to produkt, którym jest moduł o charakterystyce odpowiednio przygotowanej do wymogów technologicznych licznych układów systemowych. Wykorzystanie w praktyce dostępnego obecnie w naszym asortymencie podzespołu zapewnia wyjątkowo sprawne realizowanie operacji sterownika PLC w trudnych warunkach automatyki. Oferowany w naszym sklepie internetowym sprzęt edycji PLC S5 marki Siemens przyspiesza wydajne wykonywanie zróżnicowanych zadań systemu sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł prezentowany w sklepie Magsteron może działać z wieloma urządzeniami z linii produktów S5 marki Siemens. Rodzina ta uwzględnia w sobie w dużej mierze różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym programowalne sterowniki PLC. Wybrane kontrolery Siemens SIMATIC S5 mogą mieć zróżnicowane gabaryty obudów, możliwości procesora czy też pamięć roboczą.

Funkcje i możliwości

W serii SIMATIC S5 proponowane są odpowiednie akcesoria, jak np. opcjonalne moduły wyjść i wejść, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły zasilające, moduły licznikowe czy też komplety montażowe. Inżynieryjne oprogramowanie do opracowywania programów programowalnych sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej edycji konfiguracyjnej. Rozwiązania tego układu obecnie są wykorzystywane w strefach, które nie zostały rozbudowane do sterownika Siemens w wersji S7. Moduł dostarczany na zamówienie w naszym sklepie pozostaje aktualnie wycofany przez producenta, a więc na chwilę obecną sprzedajemy go jako zregenerowany komponent na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5455-6AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt