SIEMENS Simatic S5 - 6ES5457-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5457-7LA11

6ES5457-7LA11 to dostępny w sklepie Magsteron moduł rozszerzeń dla S5-115U, który został wyposażony w 32 wyjścia cyfrowe 0,1 A i 5/24 V DC. Dostępny na zamówienie sprzęt jest rozwiązaniem z układów programowalnego sterownika logicznego PLC S5 firmy Siemens. Proponowany w naszym internetowym sklepie model otrzymał budowę technologiczną optymalną do sterowania w obszarach zakładów, dlatego w pełni ekonomicznie będzie pracować w najbardziej podstawowych operacjach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść cyfrowych - 6ES5457-7LA11

6ES5457-7LA11 - taki numer katalogowy posiada moduł wyjść cyfrowych o konfiguracji pod kątem technologicznym odpowiednio dobranej do funkcji wymaganych w przemysłowych strefach. Wykorzystanie właśnie tego proponowanego przez nas modelu znacząco usprawnia inicjowanie prac w różnych dziedzinach. Oferowany w naszym sklepie model sprzętu, który jest dedykowany dla sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5, ułatwia realizowanie harmonogramów układu automatyki.

Korzyści i zalety

Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym będzie kompatybilny z najbardziej funkcjonalnymi urządzeniami edycji sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Podkategoria ta zapewnia wyjątkowo zbalansowane pod względem konstrukcyjnym modele. Poszczególne CPUSIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że posiadają indywidualnie dobrane szerokości, wysokości i głębokości montażowe technologii obudowy, dane procesora czy zasoby pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla serii S5 firmy Siemens dostępne są najróżniejsze rozwiązania, takie jak np. opcjonalne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, źródła energii, moduły liczników i szyny montażowe. Inżynieryjna aplikacja do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej konfiguracji produktowej. Podzespoły starszej generacji wciąż bywają wydajnie eksploatowane w strefach automatyki, których nie poddano modernizacji do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5457-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt