SIEMENS Simatic S5 - 6ES5461-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5461-8MA11

6ES5461-8MA11 opracowano jako moduł 2 wejść analogowych 0,5-10 V/0,5-20 mA dedykowany kontrolerom 90U, 95U, 100U oraz ET100U i ET200U. Proponowane przez nas urządzenie to rozwiązanie z rodziny programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5. Model uzyskał funkcjonalność optymalną do użytku w otoczeniu zakładowym, w związku z czym w stu procentach skutecznie działa w różnych układach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5461-8MA11

6ES5461-8MA11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł wejściowy o budowie technologicznej odpowiednio zoptymalizowanej pod względem specyfikacji technicznej różnych projektów branżowych. Zakup tego dostępnego aktualnie w sklepie Magsteron wariantu całkowicie zapewnia stuprocentowo specjalistyczne inicjowanie projektów w najbardziej standardowych zakładach automatyki. Oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym model przeznaczony dla produktów SIMATIC Siemens S5 optymalizuje skuteczne przeprowadzanie zróżnicowanych zadań.

Zalety i specyfikacja

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron będzie przystosowany do działania ze wszystkimi uniwersalnymi podzespołami edycji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Seria ta zawiera w sobie różniące się od siebie w zakresie jakościowym jednostki centralne. Proponowane urządzenia S5 marki Siemens odznaczają się tym, że otrzymały w większości różne głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne obudów, jednostki obliczeniowe i pamięć na dane.

Funkcjonalności i możliwości

W technologii S5 możesz kupić liczne moduły, wśród których wyróżniamy ponadprogramowe moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, modemy, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowo-zliczające, a ponadto zestawy instalacyjne. Platforma do programowania i konfiguracji programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej technologicznie odsłonie konfiguracyjnej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5461-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt