SIEMENS Simatic S5 - 6ES5463-4UB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5463-4UB12

6ES5463-4UB12 to dostępny na zamówienie moduł 4 wejść analogowych 4-20 mA, który posiada kompaktową budowę. Dostępne urządzenie pozostaje częścią generacji sterownika programowalnego PLC S5 marki Siemens. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym urządzenie uzyskało konstrukcję techniczną najbardziej właściwą do działania w przemyśle, w związku z czym doskonale sprawdzi się w wymagających systemach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5463-4UB12

6ES5463-4UB12 to numer produktu, którym jest moduł wejść analogowych o konstrukcji technologicznej odpowiednio dobranej do charakterystyki przemysłowych segmentów. Specyfikacja mechaniczna oferowanego w naszym internetowym sklepie modelu ułatwia stuprocentowo ekonomiczne wykonywanie procesów sterowniczych w wymagających strefach automatyki. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie podzespół z grupy produktów S5 marki Siemens optymalizuje inicjowanie najróżniejszych harmonogramów linii sterowniczej.

Specyfikacja techniczna

Moduł udostępniany przez nasz sklep Magsteron będzie kompatybilny z najbardziej istotnymi jednostkami centralnymi wliczanymi do produktów S5 marki Siemens. System ten zapewnia w dużej mierze zbalansowane w zakresie technologicznym PLC. Skatalogowane jednostki centralne CPU S5 mogły otrzymać indywidualnie przystosowane głębokości, szerokości i wysokości obudowy, dane procesora bądź też pamięć roboczą.

Funkcje i dane techniczne

W dziedzinie SIMATIC S5 marki Siemens możesz zamówić praktyczne rozwiązania, do których zaliczają się kompatybilne moduły wyjść i wejść, modułu ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, karty modemów, moduły zasilające, liczniki oraz zestawy montażowe. Inżynieryjna platforma do programowania i parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej edycji produktowej. Sterowniki wycofanej serii obecnie wciąż są stosowane w strefach automatyki niepoddanych unowocześnieniu do wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5463-4UB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt