SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MA11

6ES5464-8MA11 - takim numerem charakteryzuje się dedykowany S5-90U, 95U, 100U, ET100U i ET200U moduł 4 wejść analogowych 50 mV. Komponent sprzedawany w naszym sklepie jest częścią systemu kontrolerów Siemens SIMATIC S5. Dostępny podzespół zwraca uwagę poprzez specyfikację techniczną optymalnie przystosowaną do inicjowania procesów w środowisku automatyki, dlatego z dużym powodzeniem sprawdza się w najliczniejszych rozwiązaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5464-8MA11

6ES5464-8MA11 to numer, pod którym możesz znaleźć moduł o konfiguracji technicznej odpowiednio dopasowanej do charakterystyki wielu projektów. Funkcjonalność technologiczna proponowanego obecnie w naszym sklepie internetowym urządzenia zapewnia w pełni specjalistyczne inicjowanie czynności w obszarach przemysłowych. Proponowany na zamówienie w sklepie Magsteron sprzęt dla systemu PLC S5 marki Siemens gwarantuje ekonomiczne wdrażanie standardowych zadań układu sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym jest przystosowany do działania z bardzo wieloma komponentami należącymi do sterowników PLC S5 marki Siemens. Kategoria ta zawiera w sobie w znaczącym stopniu zbalansowane technologicznie komponenty. Proponowane CPU SIMATIC S5 odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie dopasowane warianty montażowe obudów, procesory lub też pamięć dla użytkownika.

Parametry i możliwości

W serii SIMATIC S5 sprzedawane są rozmaite podzespoły, jak np. wielokierunkowe moduły wyjść i wejść, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy, moduły zasilaczy, moduły liczników czy komplety montażowe. Inżynieryjna aplikacja do zarządzania programami sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie konfiguracji produktowej. Sterowniki o takiej budowie wciąż z powodzeniem mogą być stosowane w strefach przemysłowych niepoddanych unowocześnieniu do wersji Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5464-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt