SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MB11

6ES5464-8MB11 jest sprzedawany jako moduł 4 wejść analogowych dedykowany sterownikom 90, 95 i 100U oraz ET 100 i 200 U. Sprzedawany wariant zalicza się do rodziny kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Dostępny w naszym internetowym sklepie produkt wyróżnia się poprzez konstrukcję technologiczną optymalnie dobraną do zastosowań sterowniczych w warunkach przemysłowych, dlatego bez występujących problemów będzie działać w zautomatyzowanych układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5464-8MB11

6ES5464-8MB11 oferujemy jako moduł o charakterystyce technicznej odpowiednio zoptymalizowanej do wymogów przemysłowych systemów. Funkcjonalność techniczna oferowanego przez nas produktu w pełni pozwala na wydajne wykonywanie programów sterownika PLC w obiektach automatyki. Dostępny w naszym sklepie model wyposażenia z kategorii logicznych sterowników programowalnych PLC S5 Siemens optymalizuje zgodne z wytycznymi wykonywanie cykli sterowniczych.

Zalety i korzyści

Moduł udostępniany na zamówienie w naszym sklepie internetowym Magsteron pracuje ze wszystkimi pozostałymi jednostkami w układach produktów SIMATIC S5 marki Siemens. Grupa ta oferuje znacząco przystosowane pod względem konstrukcyjnym CPU. Dostarczane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC Siemens S5 mogły uzyskać specjalnie dostosowane wysokości konstrukcji obudowy, systemy scalone lub roboczą pamięć.

Funkcjonalności i dane techniczne

W standardzie SIMATIC S5 marki Siemens wystawiamy na sprzedaż kompatybilne komponenty, takie jak między innymi elastyczne moduły wyjścia i wejścia, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły do zasilania, liczniki czy komplety montażowe. Platforma do opracowywania programów urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w prawidłowej odsłonie. Komponenty tak wykonane nadal są powszechnie używane w strefach automatyki, które nie zostały poddane aktualizacji do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7. Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy Magsteron pozostaje niedostępny w sprzedaży u producenta, w związku z czym obecnie dostarczamy go w używanej wersji odnowionej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5464-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt