SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MF21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5464-8MF21

6ES5464-8MF21 sprzedajemy jako moduł 2 wejść analogowych dla Pt100 z linearyzacją, który jest dedykowany jednostkom 90U, 95U, 100U, ET 100U i ET 200U. Komponent dostępny w naszym sklepie internetowym zaprojektowano dla odsłony programowalnego sterownika logicznego PLC SIMATIC Siemens S5. Dostępny w sklepie Magsteron podzespół wyposażono w specyfikację w pełni wystarczającą do kontrolowania działań w środowiskach przemysłowych, dlatego też doskonale może spełniać działania w skomplikowanych zakresach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5464-8MF21

6ES5464-8MF21 zaprojektowano jako moduł, który posiada charakterystykę wejściową dopasowaną do konstrukcji profesjonalnych systemów sterowania. Wybór tego oferowanego przez nasz sklep internetowy podzespołu usprawnia profesjonalne inicjowanie projektów w wyjątkowo wymagających obszarach. Udostępniany przez nas model urządzenia z linii SIMATIC Siemens S5 umożliwia bezpieczne realizowanie skomplikowanych zadań programowalnego sterownika logicznego PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł udostępniany na specjalne zamówienie w sklepie Magsteron funkcjonuje ze wszystkimi różnymi częściami z edycji logicznych sterowników Siemens S5. Seria ta oferuje wiele rozmaitych pod względem konstrukcyjnym programowalnych sterowników logicznych. Proponowane kontrolery SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że mają specjalnie określone wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne obudów, dane obliczeniowe i roboczą pamięć.

Funkcjonalności i możliwości

Dla edycji SIMATIC S5 firmy Siemens możesz znaleźć dedykowane komponenty, którymi są rozszerzające moduły wejść i wyjść, interfejsy komunikacyjne, adaptery, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, modemy, źródła zasilania, liczniki bądź też szyny instalacyjne. Środowisko do kreowania i modyfikowania programów PLC S5 Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej specyfikacji. Modele z tej grupy nadal mają możliwość być efektywnie zastosowane w strefach przemysłowych nieunowocześnianych do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5464-8MF21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt