SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-4UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-4UA13

6ES5465-4UA13 - takim numerem w katalogu producenta oznaczono moduł 16 nieizolowanych wejść analogowych o kompaktowej konstrukcji. Dostępny w sklepie Magsteron wariant stanowi część kategorii programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Model sprzedawany przez nasz sklep otrzymał budowę techniczną przystosowaną do działania w obszarze przemysłu, a więc bez problemów może się sprawdzić w wielu różnych układach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5465-4UA13

6ES5465-4UA13 jest numerem katalogowym modułu o specyfikacji pod względem technicznym odpowiednio dopasowanej do funkcji wymaganych przez wiele aplikacji systemowych. Konstrukcja dostępnego przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową elementu znacząco ułatwia sprawne ukierunkowanie operacji w przemysłowych specyficznych obszarach. Sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową model komponentu zaprojektowany dla logicznych sterowników S5 Siemens usprawnia zgodne z wymaganiami inicjowanie zróżnicowanych cyklów systemów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja techniczna

Moduł sprzedawany przez nasz sklep jest przystosowany do współpracy z najbardziej uniwersalnymi podzespołami wchodzącymi w skład produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Rodzina ta zawiera w sobie wyjątkowo zróżnicowane pod względem technicznym programowalne sterowniki PLC. Określone warianty S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że uzyskały stosunkowo zróżnicowane warianty instalacyjne konstrukcji obudowy, układy procesorów oraz wielkość pamięci.

Parametry i dane techniczne

W technologii SIMATIC S5 marki Siemens możesz zakupić specjalistyczne produkty, jak m.in. rozszerzające moduły wyjścia i wejścia, moduły do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, moduły zasilaczy, moduły zliczające, bądź też szafy montażowe. Platforma inżynieryjna do programowania i parametryzacji PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej wersji konfiguracyjnej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5465-4UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt