SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-5AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-5AA12

6ES5465-5AA12- taki numer zamówieniowy posiada moduł wejść analogowych dla S5-130/150, wyposażony w 16 wejść napięciowych lub 8 wejść Pt100. Dostępny w naszym sklepie model wywodzi się z linii programowalnego sterownika logicznego PLC Siemens SIMATIC S5. Sprzedawany przez nas wariant posiada konstrukcję optymalną do wdrażania procesów sterowniczych, a więc całkowicie bezawaryjnie będzie funkcjonować w różnych systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5465-5AA12

6ES5465-5AA12 - takim numerem katalogowym producent oznaczył moduł o konstrukcji zoptymalizowanej pod kątem mechanicznym odpowiednio do zapotrzebowania technicznego przemysłowych aplikacji. Zakup tego dostępnego na zamówienie w naszym sklepie wariantu gwarantuje efektywne inicjowanie procesów sterownika w strefach automatyki. Oferowany w naszym sklepie internetowym komponent wyposażenia dla układu PLC S5 firmy Siemens usprawnia bezpieczne wdrażanie standardowych cyklów układów sterowania.

Specyfikacja techniczna

Moduł dostarczany na zamówienie pozostaje kompatybilny z wieloma elementami rodziny produktów SIMATIC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta obejmuje w sobie wyjątkowo zoptymalizowane technicznie programowalne sterowniki logiczne. Dostarczane modele S5 Siemens mogą mieć w większości indywidualne warianty konstrukcji obudowy, architektury obliczeniowe lub też dostępną pamięć.

Funkcje i zastosowania

W linii SIMATIC S5 oferowane są różne elementy, jakimi są chociażby elastyczne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły do komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy, źródła energii, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego również zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynierskie do konfiguracji sterowników PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej edycji produktowej. Komponenty o takiej budowie nadal są wykorzystywane w strefach, które nie zostały zmodernizowane do sterownika w wersji S7. Moduł udostępniany na specjalne zamówienie przez nasz sklep Magsteron jest już niedostępny, dlatego w tym momencie sprowadzamy jedynie jego odnowiony wariant od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5465-5AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt