SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5465-7LA11

6ES5465-7LA11 - pod takim numerem katalogowym zamówisz dedykowany CPU 115U moduł 16 wejść analogowych. Proponowany przez nas model stanowi część środowiska programowalnego sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym sprzęt uzyskał specyfikację zaprojektowaną do działania w zakładach automatyki przemysłowej, dzięki czemu też znajduje zastosowanie w złożonych czynnościach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5465-7LA11

6ES5465-7LA11 jest numerem katalogowym modułu o funkcjonalności dostosowanej specjalnie pod względem konfiguracji wielu różnych układów zakładowych. Budowa mechaniczna zamawianego obecnie przez nasz sklep internetowy Magsteron towaru zdecydowanie usprawnia specjalistyczne przeprowadzanie projektów PLC w przemysłowym otoczeniu. Prezentowany w asortymencie naszego sklepu z automatyką model sprzętu z generacji Siemens S5 pozwala na sukcesywne przeprowadzanie najróżniejszych cykli systemu automatyki.

Zalety i specyfikacja

Moduł prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową możesz wykorzystać z wszystkimi różnymi jednostkami dedykowanymi dla sterowników programowalnych PLC S5 Siemens. Standard ten zawiera w znacznej mierze różniące się od siebie jakościowo podzespoły. Wybrane urządzenia SIMATIC S5 marki Siemens odznaczają się tym, że otrzymały w większości odmienne warianty obudowy, możliwości obliczeniowe oraz ilość pamięci.

Parametry i możliwości

Dla systemu SIMATIC S5 prezentowane są rozmaite elementy, jak chociażby ponadprogramowe moduły wyjścia i wejścia, złącza do komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty Micro SD, modemy, moduły zasilające, moduły zliczająco-pomiarowe czy szyny montażowe. Narzędzie inżynieryjne do parametryzacji sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej edycji. Jednostki wycofanej serii nierzadko nadal masz możliwość zastosować w obszarach, których nie aktualizowano do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5465-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt