SIEMENS Simatic S5 - 6ES5467-8EE11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5467-8EE11

6ES5467-8EE11 - taki numer katalogowy otrzymał moduł 2 wejść analogowych 4-20 mA dla jednostek 95U, 100 U, ET 100U i 200U. Sprzedawany w sklepie Magsteron sprzęt to element środowiska sterowników PLC S5 marki Siemens. Dostępny w naszym sklepie model uzyskał specyfikację techniczną opracowaną specjalnie do inicjowania operacji w środowisku automatyki przemysłowej, w związku z czym bez dużych przeszkód będzie działać w specjalistycznych obszarach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść analogowych - 6ES5467-8EE11

6ES5467-8EE11 - pod takim numerem oferujemy moduł wejść analogowych o budowie zoptymalizowanej pod względem konstrukcyjnym do specyfiki technicznej całkowicie zautomatyzowanych segmentów systemu. Jakość mechaniczna dostępnego aktualnie w naszym sklepie elementu zdecydowanie usprawnia wykonywanie działań sterowniczych w wyjątkowo zróżnicowanych dziedzinach. Dostępny w naszym sklepie na specjalne zamówienie sprzęt z rodziny kontrolera S5 firmy Siemens umożliwia sukcesywne obsługiwanie najbardziej istotnych zadań systemów sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł oferowany w sklepie Magsteron jest przystosowany do działania z elastycznymi komponentami zaliczanymi do logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens. System ten zapewnia dość zbalansowane w zakresie jakościowym programowalne sterowniki logiczne. Skatalogowane jednostki centralne S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że posiadają odmienne gabaryty montażowe obudów, parametry procesora i pamięć roboczą.

Parametry i możliwości

W edycji S5 firmy Siemens prezentowane są odpowiednie rozwiązania, takie jak rozszerzające moduły wejścia i wyjścia, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemowe, źródła energii, moduły pomiarowo-zliczające, a także zestawy instalacyjne. Inżynieryjna platforma do opracowywania programów produktów SIMATIC S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie edycji konfiguracyjnej. Modele z tą technologią nadal z powodzeniem bywają stosowane w środowiskach nierozbudowanych do sterownika S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5467-8EE11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt