SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LA11

6ES5470-7LA11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł 8 wyjść analogowych +/-10 V. Element sprzedawany w naszym sklepie opracowano dla sterowników logicznych S5. Proponowane urządzenie uzyskało konstrukcję dobrą do wykonywania pracy w segmencie automatyki przemysłowej, przez co tym samym z bardzo dużym powodzeniem sprawdzi się w rozmaitych aplikacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-7LA11

6ES5470-7LA11 - pod takim numerem zamówisz w naszym sklepie moduł o konstrukcji opracowanej specjalnie dla parametrów licznych systemów. Wybór właśnie tego sprzedawanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową modelu pozwala na w pełni bezpieczne doprowadzanie działań sterowniczych w najbardziej niestandardowych zakładach. Dostępny w asortymencie naszego sklepu produkt wyprodukowany dla logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5 gwarantuje skuteczne realizowanie najróżniejszych operacji.

Zalety i korzyści

Moduł oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie można stosować z licznymi rozwiązaniami będącymi częścią sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Linia ta obejmuje rozmaite w zakresie konstrukcyjnym warianty. Wybrane programowalne sterowniki logiczne Siemens S5 przykuwają uwagę tym, że uzyskały odpowiednio dopasowane głębokości, szerokości i wysokości konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora oraz dostępną pamięć.

Funkcjonalności i możliwości

Dla standardu S5 Siemens udostępniliśmy dedykowane komponenty, wśród których wyróżniamy rozbudowujące moduły wejściowe i wyjściowe, komunikacyjne porty i interfejsy, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, moduły zasilające, moduły licznikowe, jak również zestawy montażowe. Inżynieryjne narzędzie do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji. Urządzenia tak zaprojektowane nadal powszechnie znajdują zastosowanie w obiektach, które nie zostały zmodernizowane do sterownika Siemens w wariancie S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt