SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LA12

6ES5470-7LA12 spełnia funkcję modułu 8 wyjść analogowych 10 V/0-20 mA dla CPU S5-115U/F. Proponowany w naszym internetowym sklepie model przygotowano dla układu programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. Komponent sprzedawany w sklepie Magsteron otrzymał budowę idealnie dopasowaną do inicjowania działań sterowniczych w branży automatyki, a dzięki temu w pełni ekonomicznie sprawdzi się w najbardziej wymagających obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-7LA12

6ES5470-7LA12 to oferowany w sklepie Magsteron moduł o specyfikacji pod względem technicznym dopasowanej specjalnie do parametrów całkowicie zautomatyzowanych systemów. Zakup właśnie tego rozwiązania usprawnia bezpieczne realizowanie procesów sterownika PLC w bardzo zróżnicowanych obszarach. Sprzedawany na specjalne zamówienie w naszym sklepie internetowym model urządzenia gamy kontrolera S5 Siemens zapewnia ekonomiczne inicjowanie istotnych operacji linii sterowniczych.

Korzyści i specyfikacja

Moduł wyjściowy sprzedawany przez Magsteron jest wykonany zgodnie ze wszystkimi funkcjonalnymi podzespołami należącymi do programowalnych sterowników S5. Linia ta uwzględnia w sobie w znacznej mierze niestandardowe w zakresie technologicznym komponenty. Wyprodukowane rozwiązania S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały odpowiednie warianty konstrukcji obudowy, układy procesorów, a także pamięć RAM.

Funkcje i dane techniczne

W serii S5 marki Siemens zakupisz zróżnicowane akcesoria, jak przykładowo rozbudowujące moduły wejściowe i wyjściowe, złącza do komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, modemy internetowe, zasilacze, moduły liczników czy też zestawy instalacyjne. Oprogramowanie do zarządzania programami programowalnych sterowników PLC S5 to STEP5 w prawidłowo dobranej edycji. Sterowniki logiczne programowalne w tym systemie wciąż z powodzeniem mogą być eksploatowane w strefach automatyki przemysłowej niemodernizowanych do nowszych wariantów sterownika Siemens. Moduł prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron jest już wycofany przez producenta, w wyniku czego w tym momencie zamówisz go w wariancie przywróconym od dystrybutorów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-7LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt