SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LB11

6ES5470-7LB11 jest oferowanym przez nas modułem 8 wyjść analogowych +/-10 V dla CPU w wersji 115U. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie wariant jest częścią kategorii sterownika logicznego PLC S5 marki Siemens. Sprzęt oferowany w naszym sklepie ma technologię idealnie dobraną do działania w warunkach zakładowych, dzięki czemu też z dużym powodzeniem sprawdzi się w złożonych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-7LB11

6ES5470-7LB11 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł o specyfikacji zoptymalizowanej specjalnie do parametrów układów zakładowych. Funkcjonalność proponowanego na zamówienie przez nasz sklep internetowy wariantu umożliwia wykonywanie zadań sterownika w niestandardowych warunkach. Sprzedawany na zamówienie przez sklep internetowy Magsteron podzespół opracowany został specjalnie dla sterowników programowalnych S5 firmy Siemens i usprawnia inicjowanie programów PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł proponowany w asortymencie sklepu Magsteron jest przystosowany do pracy z jednostkami logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Układ ten uwzględnia w dużej mierze różniące się od siebie w zakresie technologicznym komponenty. Wyprodukowane jednostki centralne Siemens S5 uzyskały odpowiednio dopasowane wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudów, architektury procesorów lub też zasoby pamięci.

Parametry i możliwości

W systemie S5 Siemens możesz dokupić praktyczne rozwiązania, jakimi są chociażby rozszerzające moduły wyjściowe i wejściowe, moduły komunikacyjne, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, moduły zasilaczy, moduły pomiarowo-zliczające, a ponadto komplety instalacyjne. Inżynieryjne oprogramowanie do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej konfiguracji produktowej. Sterowniki logiczne o takich parametrach wciąż obecnie znajdują się w użytkowaniu w obszarach automatyki, które nie zostały poddane aktualizacji do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt