SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-7LC12

6ES5470-7LC12 to dostępny w naszym sklepie internetowym moduł wyjść analogowych, który został wyposażony w łącznie 8 wyjść 1-5/4-20 mA. Wariant ten wykonano specjalnie dla generacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Produkt wyróżnia się poprzez budowę odpowiednią do użycia w przemyśle, a dzięki temu dobrze będzie się sprawdzać w licznych operacjach bazujących na automatyce marki Siemens starszej serii.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-7LC12

6ES5470-7LC12 jest sprzedawanym w sklepie Magsteron modułem o specyfikacji pod względem technicznym dostosowanej do wymogów szeregu zakładów. Funkcjonalność oferowanego urządzenia przyspiesza inicjowanie operacji w przemysłowych środowiskach. Oferowany przez nasz sklep element z generacji programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens optymalizuje realizowanie procesów układów automatyki poprzez rozbudowę CPU o dodatkowe wyjścia.

Specyfikacja i zalety

Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową pracuje z pozostałymi urządzeniami w układzie sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Grupa ta obejmuje różne technologicznie jednostki centralne. Poszczególne sterowniki odznaczają się tym, że uzyskały różne głębokości konstrukcyjne, architektury procesorów lub też zasoby pamięci. Sterowniki tej generacji wciąż pracują w układach przemysłowych nierozbudowanych do nowszych wersji PLC. Produkt oferowany przez Magsteron nie jest aktualnie rozwijany przez markę Siemens, w związku z czym dostarczamy go jedynie jako odnowiony wariant z drugiej ręki.

Parametry i możliwości

Wariant oferowany przez nasz sklep Magsteron sprawnie współpracuje razem z innymi funkcjonalnymi komponentami. W Generacji S5 marki Siemens proponowane są liczne kompatybilne rozwiązania, jak m.in. ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcyjne i moduły pomiarowe. Narzędzie inżynierskie do modyfikacji programów urządzeń S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-7LC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt