SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MC11

6ES5470-8MC11 jest numerem katalogowym modułu rozszerzeń dla kontrolerów S5-100U i ET 100U, wyposażonym w 2 wyjścia analogowe 4-20 mA. Komponent ten stanowi rozwiązanie z linii programowalnego sterownika logicznego SIMATIC S5. Element wyróżnia się poprzez specyfikację odpowiednią do funkcjonowania w branżach przemysłowych, dzięki czemu produktywnie może działać w wielu zastosowaniach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-8MC11

6ES5470-8MC11 spełnia funkcję modułu wyjść analogowych o funkcjonalności dopasowanej do potrzeb licznych projektów automatyki. Użycie zamawianego przez nasz sklep internetowy komponentu przyspiesza wdrażanie czynności w wymagających strefach zakładu. Prezentowany w naszym internetowym sklepie podzespół z edycji urządzeń S5 zapewnia efektywną rozbudowę CPU o dodatkowe wyjścia analogowe.

Specyfikacja i korzyści

Moduł wyjść analogowych sprzedawany w naszym sklepie pozostaje kompatybilny z istotnymi rozwiązaniami zaliczanymi do produktów S5. Rodzina ta oferuje różniące się od siebie pod względem technologicznym rozwiązania. Konkretne komponenty posiadają odpowiednio przystosowane wysokości obudowy, układy scalone czy też ilość pamięci. Rozwiązania tej grupy cały czas są wykorzystywane w obszarach automatyki przemysłowej niezaktualizowanych do sterownika w wersji S7. Moduł zapewniany przez sklep Magsteron jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, dlatego dostarczamy go tylko jako przywrócony wariant używany.

Funkcje i zastosowania

Produkt oferowany przez nasz sklep z dużą wydajnością funkcjonuje razem z pozostałymi produktami z tej kategorii. W linii SIMATIC S5 sprzedawane są rozmaite elementy, jakimi są ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjść, moduły do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne oraz moduły zliczające. Platforma inżynierska do programowania programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-8MC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt