SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MD12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5470-8MD12

6ES5470-8MD12 jest sprzedawany jako moduł wyjść analogowych 470-8 opracowany dla kontrolerów 90U, 95U, 100U, ET 100U oraz ET 200U. Sprzęt ten pochodzi z serii programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens. Moduł otrzymał funkcjonalność optymalną do przeprowadzania operacji w segmentach przemysłowych, dlatego dobrze będzie się sprawdzać w wymagających układach automatyki. Produkt posiada 2 wyjścia analogowe napięciowe 1-5 V DC.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wyjść analogowych - 6ES5470-8MD12

6ES5470-8MD12 jest numerem katalogowym modułu o specyfikacji dopasowanej pod względem technicznym do realizacji licznych projektów automatyki. Wybór oferowanego przez nasz sklep internetowy Magsteron modelu zapewnia szybkie inicjowanie procesów w rozmaitych środowiskach. Proponowany komponent dla systemów sterowników programowalnych S5 firmy Siemens optymalizuje wdrażanie programów systemu poprzez dodatkowe wyjścia analogowe.

Korzyści i specyfikacja

Moduł dostępny w naszym sklepie Magsteron jest przystosowany do działania z istotnymi elementami zaliczanymi do programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Linia ta zawiera rozmaite konstrukcyjnie CPU. Oferowane warianty posiadają odpowiednio przystosowane wymiary technologiczne, procesory i wielkość pamięci. Modele tej rodziny cały czas używa się w środowiskach branżowych, które nie zostały zmodernizowane do sterownika w wersji SIMATIC S7. Komponent zamawiany przez nasz sklep internetowy obecnie jest wycofany z rynku przez producenta, więc sprowadzamy go jedynie jako odświeżony wariant na życzenie.

Funkcjonalności i dane techniczne

Podzespół ten z wysoką wydajnością funkcjonuje razem z innym dedykowanymi produktami. W edycji SIMATIC S5 marki Siemens możesz znaleźć przydatne urządzenia, do których zaliczają się dodatkowe moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcjonalne i moduły licznikowe. Narzędzie inżynierskie do konfiguracji sterowników PLC S5 to STEP5 w prawidłowej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5470-8MD12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt