SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-8MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-8MA12

6ES5482-8MA12 to numer katalogowy modułu cyfrowych wejść i wyjść, który jest dedykowany jednostkom PLC w odsłonach S5-90, 95 i 100U. Urządzenie to stanowi element z serii sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Element otrzymał specyfikację opracowaną do realizacji działań w obszarze przemysłu, w związku z czym skutecznie może działać w podstawowych aplikacjach. Produkt dysponuje 16 wejściami i 16 wyjściami o parametrach 24 V DC/0,5 A.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-8MA12

6ES5482-8MA12 to oferowany w naszym sklepie moduł o specyfice mechanicznej przygotowanej do potrzeb licznych systemów. Specyfikacja dostępnego w naszym asortymencie elementu umożliwia efektywne uruchamianie operacji w wymagających środowiskach. Proponowany przez nas model wyprodukowany dla sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens optymalizuje wykonywanie zadań układu automatyki za pomocą dodatkowych wejść i wyjść.

Korzyści i zalety

Wariant sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest przystosowany do funkcjonowania z przydatnymi częściami wchodzącymi w skład logicznych sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Kategoria ta obejmuje w sobie bardzo różnorodne modele. Konkretne podzespoły posiadają odpowiednio dobrane wersje konstrukcyjne, układy procesorów czy też dostępną pamięć. CPU z tej grupy wciąż są wykorzystywane w obszarach przemysłu niepoddanych rozbudowie do sterownika w wersji S7. Wariant dostępny w asortymencie sklepu Magsteron nie jest aktualnie wspierany przez markę Siemens, więc oferujemy go wyłącznie jako odświeżony towar z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Moduł oferowany w naszym sklepie internetowym z dużą wydajnością może działać z rozbudowującymi go produktami. W serii S5 Siemens znajdziesz przydatne komponenty, wśród których wyróżniamy dodatkowe moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły do komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły zasilacza, moduły funkcyjne i moduły licznikowe. System do zmiany ustawień PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-8MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt