SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-8MA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5482-8MA13

6ES5482-8MA13 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem wejść i wyjść cyfrowych, opracowanym z myślą o kontrolerach SIMATIC S5-90/95/100U. Sprzęt ten przynależy do linii sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Produkt wyposażono w konstrukcję optymalną do realizacji operacji w branży przemysłowej, w wyniku czego efektywnie może działać w wymagających zakładach. Moduł ma 16 wejść i 16 wyjść 24 V DC/0,5 A.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5482-8MA13

6ES5482-8MA13 działa jako moduł wejściowo-wyjściowy o konfiguracji pod kątem mechanicznym i technologicznym dobranej do potrzeb profesjonalnych systemów. Specyfikacja oferowanego w asortymencie naszego sklepu Magsteron kontrolera przyspiesza bezproblemowe realizowanie prac w podstawowych dziedzinach. Udostępniany w naszym sklepie wariant dla układu logicznych sterowników S5 Siemens zapewnia szybkie wdrażanie zadań systemów automatyki z użyciem opcjonalnych wejść i wyjść.

Zalety i korzyści

Udostępniany przez nasz sklep internetowy podzespół jest zgodny z funkcjonalnymi produktami wliczającymi się do PLC SIMATIC S5. Seria ta obejmuje zróżnicowane jakościowo produkty. Wybrane komponenty wyróżniają się tym, że posiadają odpowiednio przystosowane warianty konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe bądź też pamięć RAM. PLC tej linii obecnie bywają eksploatowane w zakładach automatyzacji niemodernizowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Podzespół sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową obecnie jest wycofany z rynku przez producenta, a więc sprowadzamy go wyłącznie jako przywrócony wariant używany.

Funkcjonalności i zastosowania

Podzespół sprzedawany przez nasz sklep z powodzeniem może być stosowany razem z innymi specjalnymi komponentami. W podkategorii Siemens S5 sprzedajemy różnorodne urządzenia, do których zaliczają się opcjonalne wejścia, moduły wyjść, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne oraz moduły pomiarowe. System do obsługi programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5482-8MA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt