SIEMENS Simatic S5 - 6ES5485-7LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5485-7LA11

6ES5485-7LA11 - taki numer otrzymał moduł cyfrowych wejść i wyjść, dedykowany kontrolerom SIMATIC S5-115U. Urządzenie to stanowi komponent edycji sterownika PLC S5 Siemens. Model wyposażono w funkcjonalność niezbędną do działania w obszarze przemysłu, więc bez przeszkód będzie pracować w podstawowych zadaniach automatyki. Moduł posiada 24 wejścia i 16 wyjść o parametrach 24 V DC/1,5 A.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść i wyjść cyfrowych - 6ES5485-7LA11

6ES5485-7LA11 - taki numer otrzymał moduł wejść i wyjść o funkcjonalności pod względem technologicznym dostosowanej do konfiguracji przemysłowych systemów. Budowa oferowanego przez nasz sklep Magsteron produktu zapewnia bezpieczne inicjowanie czynności w różnych zakładach. Sprzedawany przez nas podzespół z rodziny logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens pozwala na realizowanie procesów układu automatyki przemysłowej z użyciem dodatkowych wejść i wyjść.

Korzyści i zalety

Komponenty oferowane w naszym internetowym sklepie możesz stosować z wieloma urządzeniami będącymi częścią linii S5 marki Siemens. Generacja ta obejmuje różniące się od siebie konstrukcyjnie modele. Wybrane jednostki CPU wyróżniają się tym, że posiadają indywidualnie dopasowane głębokości technologiczne, procesory i zasoby pamięciowe. Urządzenia tej linii obecnie są wykorzystywane w środowiskach przemysłowych niemodernizowanych do nowszych wersji PLC. Komponent dostępny w ofercie naszego sklepu Magsteron nie jest na chwilę obecną produkowany przez markę Siemens, a więc sprzedajemy go jedynie jako odświeżony sprzęt z drugiej ręki.

Funkcjonalności i dane techniczne

Komponent prezentowany przez nasz sklep bardzo skutecznie działa z dedykowanymi rozszerzeniami innego typu. W generacji Siemens S5 znajdziesz liczne produkty, takie jak dodatkowe wejścia, wyjścia, interfejsy do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcyjne czy też moduły licznikowe. Oprogramowanie inżynieryjne do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5485-7LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt