SIEMENS Simatic S5 - 6ES5498-1AA51

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5498-1AA51

6ES5498-1AA51 to oferowany w naszym sklepie internetowym moduł pomiarowy SIMATIC dla wejść analogowych w zakresie 4-20 mA, dedykowany współpracy z przetwornikami 2-przewodowymi. Podzespół ten przygotowano dla kategorii PLC S5 firmy Siemens. Element otrzymał specyfikację właściwą do realizacji operacji w warunkach przemysłowych, dlatego bez przeszkód może działać w specjalistycznych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pomiarowy - 6ES5498-1AA51

6ES5498-1AA51 to numer produktu, którym jest moduł pomiarowy o charakterystyce pod kątem konstrukcyjnym przygotowanej do wymagań specjalistycznych segmentów branży przemysłowej. Wybór sprzedawanego w naszym sklepie rozwiązania przyspiesza uruchamianie operacji w specjalistycznych dziedzinach. Dostępny na zamówienie model urządzenia zaprojektowany dla logicznych sterowników S5 marki Siemens ułatwia obsługiwanie aplikacji systemów sterowania w zakresie pomiarów.

Zalety i korzyści

Moduł pomiarowy prezentowany przez sklep internetowy Magsteron jest przystosowany do stosowania z uniwersalnymi rozwiązaniami w układzie sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Układ ten uwzględnia w sobie różne pod względem technologicznym PLC. Oferowane programowalne sterowniki logiczne wyróżniają się tym, że mają zróżnicowane gabaryty konstrukcyjne, układy procesorów czy ilość pamięci. Sterowniki w tym wykonaniu wciąż bywają używane w strefach automatyki niepoddanych modernizacji do nowszych wersji sterownika. Moduł zapewniany w naszym sklepie nie jest już wspierany przez markę Siemens, a więc sprzedajemy go jedynie jako odświeżony wariant od dystrybutorów.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł pomiarowy oferowany w naszym sklepie internetowym z dużą efektywnością działa z licznymi urządzeniami. W systemie SIMATIC S5 marki Siemens prezentujemy inne praktyczne produkty, jak m.in. ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjść, interfejsy do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne czy też liczniki. Platforma inżynieryjna do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5498-1AA51
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt