SIEMENS Simatic S5 - 6ES5511-5AA14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5511-5AA14

6ES5511-5AA14 jest oferowany w naszym sklepie jako interfejs programowania 110S o mocy 130 W. Wariant ten jest częścią odsłony sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Model uzyskał konstrukcję idealną do realizacji operacji w branżach przemysłowych, przez co bez przeszkód może funkcjonować w zautomatyzowanych systemach sterowania starszej edycji.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs programowania - 6ES5511-5AA14

6ES5511-5AA14 - taki numer otrzymał interfejs programowania o konstrukcji przygotowanej specjalnie z myślą o spełnieniu wymagań rozmaitych segmentów automatyki. Wybór oferowanego przez nasz sklep urządzenia pozwala na szybkie uruchamianie procesów w rozmaitych obiektach. Prezentowany przez nas model wyposażenia z grupy programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens gwarantuje sprawne wdrażanie działań układu.

Specyfikacja techniczna

Interfejs programowania sprzedawany w naszym sklepie jest zgodny z wieloma elementami zaliczanymi do programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Podkategoria ta uwzględnia zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Dostępne warianty uzyskały indywidualnie dobrane rozmiary konstrukcyjne, możliwości obliczeniowe bądź też pamięć RAM. Podzespoły w tym standardzie obecnie bywają eksploatowane w warunkach branżowych, które nie zostały poddane modernizacji do nowszych wersji sterownika. Interfejs sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową jest już wycofany z produkcji przez firmę Siemens, w związku z czym sprowadzamy go jedynie jako odnowiony wariant z drugiej ręki.

Funkcjonalności i możliwości

Interfejs sprzedawany przez nasz sklep Magsteron bezproblemowo może być stosowany razem z dodatkowymi komponentami. W układzie S5 marki Siemens prezentujemy rozmaite produkty, jakimi są uzupełniające moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcjonalne czy też moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie inżynieryjne do obsługi sterowników Siemens S5 to STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5511-5AA14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt