SIEMENS Simatic S5 - 6ES5512-5BC21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5512-5BC21

6ES5512-5BC21 - takim numerem producent oznaczył w katalogu moduł interfejsu IM512. Produkt ten przygotowano dla serii sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt otrzymał technologię dostosowaną do realizacji operacji w warunkach przemysłowych, więc bez komplikacji będzie spełniał swoje zadania w zróżnicowanych aplikacjach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu IM512 - 6ES5512-5BC21

6ES5512-5BC21 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł interfejsu IM512 o charakterystyce dostosowanej pod względem technicznym do potrzeb różnych przemysłowych segmentów. Budowa dostępnego przez nasz sklep internetowy Magsteron podzespołu umożliwia bezpieczne realizowanie procesów w różnych warunkach otoczenia. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie produkt z rodziny logicznych sterowników programowalnych Siemens S5 zapewnia łatwe wdrażanie różnych zadań.

Korzyści i specyfikacja

Moduł interfejsu prezentowany w naszej ofercie jest przystosowany do pracy z przemysłowymi podzespołami należącymi do programowalnych sterowników S5 Siemens. Układ ten obejmuje w sobie różne konstrukcyjnie jednostki centralne CPU. Poszczególne modele wyróżniają się tym, że mają specjalnie dopasowane warianty konstrukcyjne, procesory lub rozmiary pamięci. Komponenty w tej technologii obecnie działają w obszarach automatyzacji nierozbudowanych do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł interfejsu oferowany w naszym sklepie obecnie nie jest produkowany przez producenta, a tym samym sprzedajemy go jedynie jako przywrócony do sprawności towar od dystrybutorów.

Funkcjonalności i zastosowania

Moduł interfejsu sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron bardzo skutecznie funkcjonuje razem z innymi produktami tej generacji. W linii SIMATIC S5 marki Siemens zamówisz różne urządzenia, jak między innymi rozszerzające wejścia, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcjonalne czy też moduły pomiarowe. Narzędzie inżynieryjne do parametryzacji PLC SIMATIC S5 to STEP5 w trafnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5512-5BC21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt