SIEMENS Simatic S5 - 6ES5523-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5523-3UA11

6ES5523-3UA11 to numer, pod którym zamówisz procesor komunikacyjny CP 523 z interfejsem szeregowym TTY dla wejść i wyjść 24 V z 10- lub 11-bitowym formatem danych i protokołem transmisji 3964(R). Produkt posiada gniazdo na moduł pamięci 373 EPROM/EEPROM do 32 KB. Sprzęt ten wywodzi się z kategorii sterownika programowalnego S5. Komponent wyposażono w budowę zoptymalizowaną do przeprowadzania operacji w branży przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5523-3UA11

6ES5523-3UA11 to dostępny na zamówienie procesor komunikacyjny o charakterystyce pod względem technicznym zoptymalizowanej do wymagań specjalistycznych układów. Konstrukcja dostępnego w asortymencie sklepu Magsteron produktu usprawnia błyskawiczne przeprowadzanie zadań w standardowych obszarach. Udostępniany przez nas element z serii logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 przyspiesza obsługiwanie czynności sterownika.

Zalety i korzyści

Wariant dostępny w naszym sklepie Magsteron można wykorzystać z funkcjonalnymi elementami wchodzącymi w skład serii programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens. Standard ten oferuje różniące się od siebie pod względem technologicznym modele. Poszczególne programowalne sterowniki PLC wyróżniają się tym, że otrzymały stosunkowo zróżnicowane rozmiary obudowy, specyfikacje procesora czy też pamięć RAM. Urządzenia w tej odsłonie obecnie działają w systemach branżowych niemodernizowanych do wersji SIMATIC S7. Produkt udostępniany przez nasz sklep internetowy nie jest obecnie produkowany przez markę Siemens, przez co oferujemy go tylko jako zregenerowany wariant na życzenie klienta.

Funkcjonalności i dane techniczne

Procesor dostarczany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową z wysoką wydajnością może pracować razem z rozszerzającymi go produktami. W systemie S5 marki Siemens prezentowane są różne moduły, jak między innymi ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne czy liczniki. Platforma programistyczna do konfiguracji sterowników PLC S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5523-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt