SIEMENS Simatic S5 - 6ES5524-3UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5524-3UA12

6ES5524-3UA12 - takim numerem producent oznaczył w katalogu specjalny procesor komunikacyjny w wersji CP 524. Produkt ten pochodzi z odsłony sterowników logicznych Siemens S5. Element uzyskał budowę dostosowaną do wykonywania operacji w obszarze przemysłu, dzięki czemu wydajnie może działać w zautomatyzowanych układach bazujących na PLC SIMATIC starszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5524-3UA12

6ES5524-3UA12 to numer, pod którym zamówisz u nas procesor komunikacyjny CP 524 o specyfice mechanicznej opracowanej do standardów specjalistycznych aplikacji. Specyfikacja proponowanego w sklepie Magsteron podzespołu umożliwia specjalistyczne wykonywanie aplikacji w niestandardowych obszarach. Prezentowany przez sklep Magsteron komponent wyposażenia z rodziny PLC SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na efektywne wdrażanie operacji sterownika.

Korzyści i specyfikacja

Procesor komunikacyjny CP 524 udostępniany w naszym sklepie internetowym jest zgodny z innymi rozwiązaniami w systemach sterowników Siemens S5. Generacja ta zawiera w sobie zróżnicowane konstrukcyjnie jednostki CPU. Sprzedawane sterowniki wyróżniają się tym, że otrzymały inne rozmiary konstrukcyjne, architektury procesorów czy wielkość pamięci. Podzespoły w tym wykonaniu obecnie eksploatuje się w warunkach przemysłu niemodernizowanych do sterownika w wersji S7. Procesor komunikacyjny CP 524 zapewniany przez Magsteron obecnie jest wycofany z produkcji przez producenta, więc sprowadzamy go jedynie jako odnowiony produkt od dystrybutorów.

Parametry i możliwości

Sprzedawany przez nas procesor komunikacyjny CP 524 sprawnie współpracuje razem z wieloma elementami. W rodzinie S5 firmy Siemens oferowane są funkcjonalne urządzenia, do których zaliczają się rozszerzające moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły do komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły pomiarowe. Platforma programistyczna do zmiany ustawień urządzeń Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5524-3UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt