SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LA01

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LA01

6ES5526-3LA01 - takim numerem zamówieniowym charakteryzuje się procesor komunikacyjny CP 526 COROS z interfejsem monochromatycznego OP, interfejsem PG/klawiatury i slotem pamięci 373 RAM/EPROM. Sprzęt ten należy do serii PLC Siemens SIMATIC S5. Akcesorium uzyskało technologię dostosowaną do przeprowadzania działań w obszarze przemysłu, więc bez przeszkód będzie pracować w różnych środowiskach. Procesor działa z CPU 115U/H/F, 135U, 150U oraz 155U/H.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LA01

6ES5526-3LA01 - pod takim numerem sprzedajemy procesor komunikacyjny o budowie przygotowanej pod względem technologicznym do parametrów rozmaitych branż. Specyfikacja zamawianego przez nasz sklep internetowy Magsteron modelu umożliwia bezproblemowe realizowanie zadań w zaawansowanych obszarach zakładowych. Dostępny w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową element dostępny dla logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia komunikacje w ramach systemu.

Korzyści i zalety

Procesor proponowany przez sklep Magsteron jest przystosowany do działania z wieloma rozwiązaniami z edycji sterowników PLC SIMATIC S5. Podkategoria ta oferuje różniące się od siebie jakościowo kontrolery. Wybrane modele wyróżniają się tym, że otrzymały odpowiednio dobrane rozmiary konstrukcyjne, procesory oraz wielkość pamięci. PLC w tej edycji cały czas używane są w strefach nierozbudowanych do S7. Proponowany przez nas produkt nie jest aktualnie wspierany przez markę Siemens, więc sprzedajemy go jedynie jako przywrócony sprzęt z drugiej ręki.

Funkcje i możliwości

Model udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron bardzo skutecznie może pracować razem z rozbudowującymi go akcesoriami. W linii S5 marki Siemens znajdują się praktyczne produkty, do których zaliczamy rozszerzające moduły wejść, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Oprogramowanie inżynieryjne do parametryzacji sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LA01
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt