SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LA11

6ES5526-3LA11 - taki numer produktu otrzymał komunikacyjny procesor CP 526-I COROS dla kontrolerów 115U/H/F, 135U, 150U i 155U/H. Sprzęt ten wykonano dla systemu sterownika programowalnego Siemens SIMATIC S5. Podzespół wyróżnia się poprzez konstrukcję dopasowaną do przeprowadzania operacji w obszarach przemysłowych. Na wyposażeniu posiada 1 slot pamięci 373 RAM/EPROM, a także interfejs PG/klawiatury i interfejs kolorowego OP.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LA11

6ES5526-3LA11 - takim numerem producent oznaczył w katalogu procesor komunikacyjny o budowie dostosowanej pod kątem technologicznym do oczekiwań profesjonalnych zakładów automatyki. Zastosowanie proponowanego w naszym internetowym sklepie urządzenia gwarantuje szybkie realizowanie aplikacji w przemysłowych warunkach. Dostępny w sklepie Magsteron komponent wyposażenia z podkategorii sterowników programowalnych PLC S5 Siemens przyspiesza obsługiwanie zadań poprzez sprawną komunikację.

Zalety i korzyści

Udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową procesor jest przystosowany do stosowania z elastycznymi rozwiązaniami odsłony sterowników programowalnych PLC Siemens SIMATIC S5. Kategoria ta zapewnia rozmaite technologicznie podzespoły. Wybrane jednostki centralne CPU uzyskały stosunkowo zróżnicowane wersje technologiczne, układy procesorów oraz zasoby pamięci. Produkty tej rodziny nadal bywają używane w systemach automatyki przemysłowej niepoddanych unowocześnieniu do sterownika w wersji S7. Model proponowany w sklepie Magsteron nie jest aktualnie wspierany przez firmę Siemens, dlatego zamawiamy go jedynie jako zregenerowany towar z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i możliwości

Dostępny w asortymencie sklepu Magsteron procesor bez komplikacji współpracuje z dodatkowymi komponentami. W systemie SIMATIC S5 marki Siemens dostarczane są uniwersalne elementy, jak na przykład rozszerzające wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcyjne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Aplikacja do programowania sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt