SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LF11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LF11

6ES5526-3LF11 - taki numer zamówieniowy posiada komunikacyjny procesor CP 526-II COROS, który jest dedykowany sterownikom S5-115U/H/F, 135U, 150U i 155U/H. Urządzenie to stanowi element kategorii PLC S5 firmy Siemens. Komponent uzyskał budowę zaprojektowaną do wykonywania operacji w segmencie przemysłowym, a tym samym produktywnie będzie pracować w złożonych procesach. Produkt posiada gniazdo pamięci 373 RAM/EPROM, interfejs PG/klawiatury i interfejs kolorowego OP.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LF11

6ES5526-3LF11 jest sprzedawanym przez Magsteron procesorem komunikacyjnym o funkcjonalności pod względem technologicznym przygotowanej do wytycznych szeregu linii. Konstrukcja oferowanego w naszym sklepie produktu zapewnia bezproblemowe inicjowanie działań w przemysłowych w specyficznych zakładach. Oferowany przez nas element dedykowany dla kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens optymalizuje wiele zautomatyzowanych działań sterowniczych.

Specyfikacja i zalety

Procesor dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron jest przystosowany do pracy z innymi modelami w systemie sterowników programowalnych SIMATIC S5. Kategoria ta zapewnia różniące się od siebie pod względem jakościowym warianty. Dostarczane PLC uzyskały specjalnie przystosowane warianty technologiczne, architektury procesorów oraz pojemność pamięci. CPU tej generacji cały czas stosuje się w zakładach automatyzacji niezaktualizowanych do nowszychwersji sterownika. Procesor dostępny w ofercie sklepu Magsteron jest już wycofany przez markę Siemens, a więc sprowadzamy go tylko jako zregenerowany produkt od dystrybutorów.

Parametry i dane techniczne

Procesor komunikacyjny udostępniany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron z wysoką efektywnością może być stosowany razem z funkcjonalnymi elementami. W generacji SIMATIC S5 prezentujemy różne akcesoria, takie jak rozszerzające moduły wejść, moduły wyjść, moduły komunikacji, przekaźniki, modemy, adaptery, zasilacze, moduły funkcjonalne oraz moduły zliczające. Oprogramowanie inżynierskie do tworzenia programów PLC SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w przystosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LF11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt