SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LG11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5526-3LG11

6ES5526-3LG11 to dostępny w naszym sklepie internetowym procesor komunikacyjny CP 526-II COROS dla jednostek 115U/HF, 135U, 150U i 155U/H. Urządzenie to stanowi rozwiązanie z systemów sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Oferowany przez nas produkt posiada gniazdo na moduł pamięci 373 RAM lub EPROM i wbudowaną wentylację, a także interfejs graficzny OP oraz interfejs do podłączenia programatora PG lub klawiatury.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5526-3LG11

6ES5526-3LG11 jest dostępnym u nas na zamówienie procesorem komunikacyjnym o funkcjonalności dostosowanej pod kątem technologicznym do potrzeb rozmaitych układów. Specyfikacja sprzedawanego przez nasz sklep internetowy Magsteron sprzętu zapewnia wydajne przeprowadzanie aplikacji w nietypowych strefach zakładu automatyki. Przedstawiany przez nas podzespół dla systemu sterowników S5 usprawnia wykonywanie zadań PLC.

Korzyści i specyfikacja

Procesor oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest przystosowany do funkcjonowania z wieloma produktami wchodzącymi w skład sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Kategoria ta obejmuje zróżnicowane pod względem jakościowym urządzenia. Sprzedawane modele odznaczają się tym, że uzyskały nieco inne wersje konstrukcyjne, parametry procesora lub zasoby pamięci. Modele w tym układzie cały czas stosuje się w obiektach branżowych niepoddanych aktualizacji do nowszych wersji sterownika. Procesor oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową nie jest już produkowany przez markę Siemens, a więc sprowadzamy go jedynie jako przywrócony towar na życzenie.

Funkcjonalności i możliwości

Procesor komunikacyjny proponowany przez nasz sklep Magsteron z wysoką efektywnością funkcjonuje razem z rozszerzającymi go komponentami. W technologii S5 firmy Siemens oferujemy różne produkty, jak na przykład ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, adaptery, zasilacze, moduły funkcyjne i moduły licznikowe. Platforma inżynierska do obsługi sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5526-3LG11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt