SIEMENS Simatic S5 - 6ES5530-3LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5530-3LA11

6ES5530-3LA11 - takim numerem odznacza się kompaktowy procesor komunikacyjny CP 530 dla jednostek CPU 115U/H/F, 135U i 155U/H. Komponent ten stanowi element systemów sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Podzespół wyróżnia się poprzez funkcjonalność dostosowaną do przeprowadzania operacji w przemyśle, dlatego z powodzeniem sprawdza się w skomplikowanych projektach. Produkt posiada interfejsy TTY dla PG i SINEC L1, a także gniazdo na moduł pamięci 375 maksymalnie 32 KB.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5530-3LA11

6ES5530-3LA11 - taki numer produktu otrzymał procesor komunikacyjny pod kątem mechanicznym dostosowany do specyfikacji rozmaitych systemów. Użycie oferowanego przez nasz sklep Magsteron elementu przyspiesza szybkie realizowanie prac w specjalistycznych zakładach. Przedstawiany w naszym internetowym sklepie wariant dedykowany dla produktów Siemens S5 ułatwia obsługiwanie działań systemu sterowania.

Zalety i korzyści

Procesor do komunikacji oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest przystosowany do pracy z wieloma urządzeniami w systemach sterowników programowalnych S5 Siemens. Seria ta zawiera różne technologicznie PLC. Konkretne programowalne sterowniki PLC odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie dobrane głębokości obudowy, architektury procesorów oraz ilość pamięci. PLC tej serii nadal są stosowane w strefach niepoddanych unowocześnieniu do wersji S7. Procesor prezentowany w naszym sklepie nie jest aktualnie wspierany przez markę Siemens, a tym samym proponujemy go tylko jako przywrócony wariant od dystrybutorów.

Parametry i możliwości

Procesor do komunikacji udostępniany przez nasz sklep Magsteron sprawnie współpracuje razem z funkcjonalnymi akcesoriami. W kategorii S5 marki Siemens możesz znaleźć zgodne rozwiązania, takie jak uzupełniające wejścia, wyjścia, złącza komunikacyjne, przekaźniki, modemy, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne czy moduły zliczająco-pomiarowe. Aplikacja do obsługi sterowników PLC S5 to STEP5 w dostosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5530-3LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt