SIEMENS Simatic S5 - 6ES5530-3LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5530-3LA12

6ES5530-3LA12 to numer katalogowy dla procesora komunikacyjnego CP 530 do połączeń SINEC L1. Urządzenie posiada interfejs TTY dla PG i interfejs TTY dla SINEC L1, a także gniazdo na moduł pamięci 375 RAM, EPROM lub EEPROM o pojemności maksymalnie 32 KB. Produkt ten pochodzi z odsłony programowalnych sterowników logicznych S5 i jest dedykowany CPU w wersjach 115U/H/F, 135U i 155U/H. Model zwraca uwagę poprzez technologię opracowaną do wykonywania działań w środowisku przemysłowym.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5530-3LA12

6ES5530-3LA12 jest kodem katalogowym kompaktowego procesora komunikacyjnego o charakterystyce konstrukcyjnej przystosowanej do specyfikacji szeregu branż. Budowa proponowanego przez nasz sklep Magsteron sprzętu gwarantuje bezproblemowe wdrażanie aplikacji w standardowych obiektach. Proponowany w naszym sklepie podzespół dla systemu sterowników Siemens S5 zapewnia efektywną realizację procesów sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja techniczna

Proponowany przez nas procesor komunikacyjny pracuje z innymi częściami odsłony sterowników programowalnych PLC S5. Układ ten posiada różniące się od siebie pod względem technologicznym urządzenia. Określone modele odznaczają się tym, że mają nieco inne szerokości technologiczne, procesory i dostępną pamięć. Produkty w tej odsłonie cały czas znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowych, które nie zostały poddane modernizacji do nowszych wersji sterownika. Procesor oferowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest na chwilę obecną wycofany z produkcji przez producenta, przez co dostarczamy go tylko jako zregenerowany produkt używany.

Funkcje i zastosowania

Procesor proponowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron bez przeszkód może współpracować z wieloma produktami. W systemie SIMATIC S5 oferujemy specjalne podzespoły, jak np. opcjonalne moduły wejść, wyjścia, złącza do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilające, moduły funkcyjne czy moduły licznikowe. Platforma programistyczna do modyfikacji programów sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5530-3LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt