SIEMENS Simatic S5 - 6ES5532-7MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5532-7MA11

6ES5532-7MA11 - takim numerem zamówieniowym odznacza się moduł kontrolny z interfejsem CONTROLNENT-IBM. Model ten wyprodukowano dla podkategorii sterownika PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Model wyróżnia się poprzez funkcjonalność odpowiednią do realizacji działań w segmentach przemysłowych, a dzięki temu wydajnie może sprawdzić się w specjalistycznych operacjach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł kontrolny - 6ES5532-7MA11

6ES5532-7MA11- takim numerem produktu wyróżnia się moduł kontrolny o charakterystyce pod kątem konstrukcyjnym dopasowanej do pracy w ramach profesjonalnych systemów automatyki. Wykorzystanie proponowanego przez sklep internetowy Magsteron kontrolera pozwala na bezpieczne wdrażanie programów w różnych obiektach. Dostępny na zamówienie w naszej ofercie model dla układu programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 usprawnia wykonywanie aplikacji układu.

Specyfikacja i zalety

Moduł kontrolny prezentowany w naszej ofercie może pracować z elastycznymi urządzeniami będącymi częścią programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Kategoria ta uwzględnia w sobie różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym urządzenia. Konkretne jednostki centralne CPU wyróżniają się tym, że posiadają zróżnicowane warianty konstrukcyjne, specyfikacje procesora lub ilość pamięci. Modele z tej rodziny cały czas są używane w strefach przemysłowych niepoddanych modernizacji do sterownika w wersji S7. Moduł zamawiany przez nasz sklep Magsteron jest na chwilę obecną wycofany w firmie Siemens, w związku z czym dostarczamy go tylko jako odświeżony sprzęt używany.

Parametry i możliwości

Moduł oferowany w naszym sklepie bardzo sprawnie może funkcjonować z opcjonalnymi urządzeniami. W Generacji S5 marki Siemens znajdziesz kompatybilne akcesoria, jakimi są rozszerzające moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, adaptery, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy też moduły liczników. Oprogramowanie inżynierskie do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens to STEP5 w trafnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5532-7MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt