SIEMENS Simatic S5 - 6ES5535-3LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5535-3LB11

6ES5535-3LB11 to sprzedawany w naszym sklepie Magsteron procesor komunikacyjny CP 535, który jest dedykowany jednostkom CPU S5-135U do połączeń w ramach sieci SINEC H1. Wariant ten wyprodukowano dla serii sterownika PLC S5 firmy Siemens. Komponent wyróżnia się poprzez technologię opracowaną do realizacji działań w warunkach przemysłowych, a tym samym bez komplikacji może pracować w projektach automatyki SIMATIC tej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5535-3LB11

6ES5535-3LB11 - takim numerem charakteryzuje się procesor komunikacyjny o budowie pod względem technologicznym spełniającej wymagania rozmaitych układów. Budowa oferowanego w naszym asortymencie elementu pozwala na efektywne uruchamianie zadań w różnych środowiskach. Udostępniany przez nasz sklep internetowy element wyposażenia dla układu programowalnych sterowników S5 Siemens optymalizuje wdrażanie zadań systemów sterowania.

Specyfikacja techniczna

Procesor prezentowany w sklepie Magsteron jest wykonany zgodnie z różnymi elementami w układzie programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Seria ta obejmuje w sobie różne pod względem jakościowym PLC. Oferowane programowalne sterowniki logiczne wyróżniają się tym, że otrzymały indywidualnie dopasowane szerokości technologiczne, układy scalone lub też ilość pamięci. Komponenty w tej odsłonie wciąż eksploatuje się w obszarach przemysłu niepoddanych unowocześnieniu do wersji S7. Procesor oferowany w naszym internetowym sklepie nie jest aktualnie rozwijany przez producenta, przez co dostarczamy go wyłącznie jako zregenerowany sprzęt od dystrybutorów.

Funkcje i zastosowania

Procesor sprzedawany w naszym sklepie bezproblemowo może funkcjonować z dodatkowymi urządzeniami. W kategorii SIMATIC S5 marki Siemens możesz zamówić różne rozwiązania, wśród których wyróżniamy ponadprogramowe wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne oraz moduły liczników. Aplikacja do modyfikacji programów programowalnych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5535-3LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt