SIEMENS Simatic S5 - 6ES5535-3MA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5535-3MA12

6ES5535-3MA12 to numer produktu, którym jest procesor komunikacyjny CP 353 do realizacji połączeń SINEC H1. Urządzenie posiada 1 interfejs Ethernet, 1 interfejs PG i 1 gniazdo na moduł pamięci 376. Wariant ten stanowi rozwiązanie z edycji sterowników logicznych S5 Siemens w wersjach CPU 115U/H, 135U i 155U/H. Akcesorium uzyskało specyfikację odpowiednią do funkcjonowania w branżach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5535-3MA12

6ES5535-3MA12 sprzedajemy jako procesor komunikacyjny o specyfice pod kątem technologicznym przygotowanej specjalnie do realizacji projektów automatyki. Zakup dostępnego przez nasz sklep internetowy Magsteron elementu ułatwia bezpieczne wdrażanie programów w standardowych obszarach. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie model urządzenia dostępny dla programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 gwarantuje szybką i efektywną komunikację.

Korzyści i specyfikacja

Procesor komunikacyjny oferowany w naszym sklepie internetowym jest kompatybilny z uniwersalnymi rozwiązaniami w układzie urządzeń S5 firmy Siemens. Kategoria ta zawiera zróżnicowane jakościowo PLC. Wybrane modele odznaczają się tym, że otrzymały indywidualnie dopasowane rozmiary technologiczne, parametry procesora lub pamięć RAM. Komponenty tej generacji wciąż są stosowane w strefach branżowych, które nie zostały poddane aktualizacji do wersji S7. Procesor sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową nie jest na chwilę obecną wspierany przez markę Siemens, dlatego oferujemy go tylko jako odświeżony towar z rynku wtórnego.

Parametry i zastosowania

Procesor zapewniany przez nasz sklep Magsteron bez komplikacji może funkcjonować z rozszerzającymi go produktami. W podkategorii S5 firmy Siemens dostępne są rozmaite elementy, do których należą rozszerzające moduły wejściowe, wyjścia, moduły komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne oraz moduły liczników. Platforma do opracowywania programów sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5535-3MA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt