SIEMENS Simatic S5 - 6ES5544-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5544-3UA11

6ES5544-3UA11 jest sprzedawany jako procesor komunikacyjny CP 533 do szybkiej transmisji szeregowej typu punkt-punkt, przeznaczony dla jednostek w wersjach S5-115U/H, 135U i 155U/H. Podzespół ten stanowi rozwiązanie z linii sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Model zwraca uwagę poprzez budowę dopasowaną do realizacji działań w obszarach przemysłowych, dlatego operatywnie będzie funkcjonować w rozmaitych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny - 6ES5544-3UA11

6ES5544-3UA11 sprzedajemy jako procesor komunikacyjny o funkcjonalności konstrukcyjnej przystosowanej do realizacji różnych programów i aplikacji. Wykorzystanie dostępnego przez nasz sklep internetowy komponentu zapewnia bezpieczne przeprowadzanie zadań w zróżnicowanych dziedzinach. Sprzedawany przez nasz sklep podzespół z generacji logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 przyspiesza pracę całego systemu sterowania.

Korzyści i zalety

Procesor dostarczany na zamówienie w sklepie Magsteron pracuje z dedykowanymi komponentami w systemie sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Standard ten obejmuje różne konstrukcyjnie jednostki centralne. Oferowane programowalne sterowniki logiczne otrzymały dość zróżnicowane wymiary konstrukcyjne, architektury procesorów lub pojemność pamięci. Urządzenia w tej odsłonie nadal są stosowane w systemach nierozbudowanych do wersji S7. Procesor udostępniany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest już wycofany ze sprzedaży przez firmę Siemens, a tym samym dostarczamy go wyłącznie jako odświeżony sprzęt od dystrybutora.

Parametry i możliwości

Procesor proponowany przez nasz sklep internetowy bardzo skutecznie funkcjonuje razem z różnymi produktami. W serii S5 marki Siemens prezentujemy uniwersalne podzespoły, do których należą opcjonalne wejścia, moduły wyjść, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne czy moduły zliczająco-pomiarowe. Środowisko do modyfikacji programów produktów SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w zgodnej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5544-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt