SIEMENS Simatic S5 - 6ES5552-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5552-3UA11

6ES5552-3UA11 - takim numerem katalogowym odznacza się diagnostyczny procesor CP 552, dysponujący wbudowaną pamięcią 128 KB. Podzespół ten przynależy do edycji sterowników logicznych S5 Siemens. Element otrzymał technologię zaprojektowaną specjalnie do działania w branży przemysłowej, dzięki czemu z powodzeniem może sprawdzić się w licznych czynnościach z zakresu sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - procesor diagnostyczny - 6ES5552-3UA11

6ES5552-3UA11 - takim numerem odznacza się procesor diagnostyczny o specyfikacji dostosowanej pod kątem konstrukcyjnym do obsługi specjalistycznych aplikacji. Jakość zamawianego w naszym sklepie rozwiązania przyspiesza wdrażanie programów w zróżnicowanych warunkach otoczenia. Udostępniany w naszym internetowym sklepie element zaprojektowany dla programowalnych sterowników Siemens S5 optymalizuje wdrażanie zadań układu poprzez realizację funkcji diagnostycznych.

Korzyści i specyfikacja

Proponowany przez nas procesor diagnostyczny jest przystosowany do działania z innymi elementami z generacji logicznych sterowników programowalnych PLC S5. Układ ten zawiera rozmaite jakościowo podzespoły. Dostarczane produkty posiadają specjalnie dobrane gabaryty technologiczne, procesory lub dostępną pamięć. Jednostki w tym standardzie wciąż są eksploatowane w systemach przemysłu niepoddanych modernizacji do nowszych wersji PLC. Procesor diagnostyczny oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest obecnie wycofany z produkcji przez producenta, a tym samym dostarczamy go wyłącznie jako odświeżony produkt na specjalne życzenie.

Parametry i możliwości

Procesor diagnostyczny proponowany w naszym sklepie internetowym bardzo sprawnie może działać z licznymi produktami. W podkategorii S5 znajdują się liczne elementy, jakimi są chociażby opcjonalne wejścia, wyjścia, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne czy też moduły licznikowe. Oprogramowanie inżynieryjne do obsługi programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5552-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt