SIEMENS Simatic S5 - 6ES5560-8AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5560-8AA11

6ES5560-8AA11 - takim numerem zamówieniowym charakteryzuje się indywidualny moduł sterujący ICM 560. Komponent ten przygotowano dla linii sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Model uzyskał konstrukcję optymalną do wykonywania operacji w obszarze przemysłu, przez co bezpiecznie będzie działać w zaawansowanych operacjach z wykorzystaniem starszych urządzeń PLC.

Siemens SIMATIC S5 - indywidualny moduł sterujący ICM 560 - 6ES5560-8AA11

6ES5560-8AA11- pod takim numerem oferujemy indywidualny moduł sterujący ICM 560 o konstrukcji technologicznej przygotowanej do specyfikacji licznych układów. Funkcjonalność zamawianego w naszym internetowym sklepie komponentu usprawnia bezpieczne uruchamianie czynności w rozmaitych strefach. Prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową komponent z podkategorii kontrolera S5 marki Siemens pozwala na wdrażanie licznych zadań systemów automatyki.

Zalety i specyfikacja

Indywidualny moduł sterujący ICM 560 sprzedawany przez nasz sklep jest kompatybilny z innymi podzespołami z rodziny sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Grupa ta uwzględnia różniące się od siebie konstrukcyjnie warianty. Proponowane komponenty mają stosunkowo zróżnicowane szerokości technologiczne, możliwości obliczeniowe oraz pamięć RAM. PLC w tej wersji nadal sprawdzają się w zakładach, które nie zostały poddane rozbudowie do nowszych wersji sterownika. Indywidualny moduł sterujący ICM 560 proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową obecnie nie jest produkowany w firmie Siemens, więc oferujemy go wyłącznie jako odnowiony sprzęt na specjalne życzenie.

Funkcje i zastosowania

Indywidualny moduł sterujący ICM 560 prezentowany w sklepie Magsteron bezpiecznie funkcjonuje z rozbudowującymi go elementami. W technologii S5 oferowane są uniwersalne urządzenia, do których zaliczamy dodatkowe wejścia, wyjścia, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły zliczająco-pomiarowe. Narzędzie programistyczne do parametryzacji programowalnych sterowników Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5560-8AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt