SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-4UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5580-4UA11

6ES5580-4UA11 jest numerem katalogowym modułu podstawowego dla programatorów typu CP 580, wyposażonym w 2 MB pamięci RAM oraz 40 MB pamięci roboczej. Model ten przygotowano dla układu PLC Siemens SIMATIC S5. Podzespół wyróżnia się poprzez konstrukcję odpowiednią do realizacji procesów w środowisku przemysłowym, a tym samym bez problemów może funkcjonować w zautomatyzowanych czynnościach zakładowych z użyciem sterowników starszej serii.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5580-4UA11

6ES5580-4UA11 to dostępny w sklepie Magsteron moduł podstawowy o konstrukcji pod kątem mechanicznym przystosowanej do parametrów wymaganych w obszarach licznych systemów. Użycie oferowanego przez nas produktu umożliwia specjalistyczne wdrażanie czynności nawet w wymagających zakładach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym z automatyką przemysłową element wyposażenia zaprojektowany dla sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens usprawnia przeprowadzanie procesów systemu tej generacji.

Zalety i korzyści

Moduł dostępny w ofercie nszego sklepu Magsteron jest przystosowany do współpracy z uniwersalnymi komponentami w układzie sterowników PLC Siemens S5. Linia ta oferuje rozmaite jakościowo warianty. Konkretne programowalne sterowniki logiczne odznaczają się tym, że mają odpowiednio dobrane wersje konstrukcyjne, architektury procesorów lub ilość pamięci. CPU tej grupy obecnie są użytkowane w systemach przemysłowych, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł zamawiany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest na chwilę obecną wycofany przez firmę Siemens, dlatego sprzedajemy go tylko jako przywrócony sprzęt na specjalne życzenie.

Funkcje i dane techniczne

Moduł proponowany przez nasz sklep Magsteron z wysoką skutecznością działa z rozbudowującymi elementami. W podkategorii Siemens SIMATIC S5 znajdziesz uniwersalne moduły, do których zaliczamy uzupełniające wejścia, wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcyjne czy liczniki. Oprogramowanie inżynierskie do zarządzania programami sterowników SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5580-4UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt