SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0EA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0EA11

6ES5581-0EA11 to numer katalogowy dla modułu podstawowego programatora CP 581, który dysponuje procesorem 25 MHz i pamięcią roboczą 4 MB. Produkt jest przeznaczony dla jednostek centralnych 115U, 135U i 155U/H. Sprzęt ten wykonano dla układu sterownika programowalnego SIMATIC S5. Podzespół posiada technologię opracowaną do wykonywania operacji w obszarze przemysłu, a dzięki temu z powodzeniem może się sprawdzić w złożonych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5581-0EA11

6ES5581-0EA11 jest dostępnym w sklepie Magsteron modułem podstawowym o funkcjonalności pod względem technologicznym przygotowanej do wymagań przemysłowych branż. Specyfikacja oferowanego przez nasz sklep Magsteron urządzenia przyspiesza ekonomiczne wdrażanie czynności w specjalistycznych środowiskach. Oferowany w naszym sklepie wariant dla układów programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens umożliwia tworzenie i wdrażanie różnych aplikacji układów automatyki.

Specyfikacja techniczna

Podstawowy moduł prezentowany przez nasz sklep może działać z praktycznymi rozwiązaniami w systemach programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5. Standard ten zawiera w sobie rozmaite pod względem jakościowym warianty. Proponowane rozwiązania odznaczają się tym, że mają odpowiednio dobrane wersje technologiczne, układy procesorów lub też rozmiary pamięci. Produkty w tej technologii nadal są użytkowane w systemach nierozbudowanych do sterownika w wersji S7. Podstawowy moduł dostarczany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron jest już wycofany z rynku przez firmę Siemens, a tym samym zamawiamy go wyłącznie jako odświeżony wariant od dystrybutorów.

Funkcje i możliwości

Podstawowy moduł sprzedawany przez sklep internetowy Magsteron wyjątkowo sprawnie może pracować razem z opcjonalnymi elementami. W edycji S5 firmy Siemens sprzedajemy specjalistyczne elementy, wśród których wyróżniamy uzupełniające wejścia, wyjścia, moduły komunikacji, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilacza, moduły funkcyjne czy też moduły pomiarowe. Narzędzie do parametryzacji programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-0EA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt