SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0EC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-0EC12

6ES5581-0EC12 - taki numer produktu otrzymał moduł podstawowy dla programatorów CP 581/486, wyposażony w procesor 33 MHz, 4 MB pamięci roboczej oraz system operacyjny MS-DOS 6.2. Produkt ten stanowi rozwiązanie z odsłony sterowników programowalnych S5 firmy Siemens i jest dedykowany jednostkom centralnym w odsłonach SIMATIC S5-115U, S5-135U oraz S5-155U/H. Sprzęt zwraca uwagę poprzez technologię dopasowaną do przeprowadzania procesów w otoczeniu przemysłowym.

Siemens SIMATIC S5 - moduł podstawowy - 6ES5581-0EC12

6ES5581-0EC12 jest dostępnym u nas na zamówienie modułem podstawowym o konfiguracji zoptymalizowanej do budowy i wdrażania szeregu aplikacji automatyki przemysłowej. Konstrukcja zamawianego w asortymencie Magsteronu komponentu usprawnia ekonomiczne uruchamianie programów w zaawansowanych warunkach. Dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron podzespół z grupy sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 usprawnia realizację programów w tym układzie.

Korzyści i zalety

Moduł podstawowy proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową może działać z wieloma rozwiązaniami w systemie produktów Siemens SIMATIC S5. Podkategoria ta uwzględnia różniące się od siebie technologicznie produkty. Określone komponenty otrzymały specjalnie dobrane gabaryty obudowy, układy procesorów lub pamięć RAM. Sterowniki w tym systemie wciąż bywają eksploatowane w środowiskach branżowych niepoddanych rozbudowie do nowszych wersji sterownika. Moduł udostępniany w sklepie Magsteron obecnie jest wycofany z rynku przez producenta, dlatego sprowadzamy go jedynie jako odnowiony wariant od dystrybutorów.

Funkcjonalności i możliwości

Moduł udostępniany przez nasz sklep Magsteron z optymalną wydajnością współpracuje razem z różnymi elementami. W technologii S5 marki Siemens możesz zakupić specjalistyczne urządzenia, do których zaliczamy rozszerzające wejścia, moduły wyjść, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcjonalne oraz moduły licznikowe. Narzędzie inżynieryjne do tworzenia programów urządzeń S5 to STEP5 w trafnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-0EC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt