SIEMENS Simatic S5 - 6ES5685-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5685-0AA11

6ES5685-0AA11 - takim numerem wyróżnia się moduł pamięci o pojemności 256 KB przeznaczony dla terminala PG-658. Model ten pochodzi z podkategorii sterowników programowalnych S5. Sprzęt wyróżnia się poprzez technologię dopasowaną do przeprowadzania procesów w środowiskach przemysłowych, a dzięki temu wydajnie sprawdza się w zróżnicowanych projektach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci 256 KB - 6ES5685-0AA11

6ES5685-0AA11 - pod takim numerem zamówisz moduł pamięci 256 KB o charakterystyce pod kątem konstrukcyjnym dopasowanej do specyfikacji przemysłowych linii. Wykorzystanie sprzedawanego w naszym internetowym sklepie elementu zapewnia szybkie wykonywanie zadań w rozmaitych zakładach. Dostępny w naszym asortymencie model wyposażenia z linii produktów S5 marki Siemens gwarantuje efektywne realizowanie zadań kontrolera.

Zalety i korzyści

Moduł pamięci 256 KB oferowany w naszym sklepie znajduje zastosowanie z różnymi komponentami pracującymi w układach logicznych sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5. Standard ten oferuje różne jakościowo PLC. Wybrane komponenty odznaczają się tym, że uzyskały inne głębokości konstrukcyjne, architektury procesorów lub wielkość pamięci. Jednostki tej serii wciąż używa się w obszarach przemysłowych, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji S7. Moduł pamięci 256 KB prezentowany w naszym internetowym sklepie jest już wycofany z produkcji przez markę Siemens, dlatego zamawiamy go tylko jako odświeżony wariant na życzenie.

Funkcje i możliwości

Moduł pamięci zamawiany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wydajnie może być stosowany razem z dodatkowymi podzespołami. W linii Siemens SIMATIC S5 możesz zamówić liczne produkty, jakimi są ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne i moduły zliczające. Platforma inżynierska do opracowywania programów PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5685-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt