SIEMENS Simatic S5 - 6ES5685-2AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5685-2AA11

6ES5685-2AA11 jest oferowanym przez Magsteron produktem sterującym PG-685-1AA11 w formie myszy. Model ten służy do obsługi systemów sterowników programowalnych Siemens S5. Podzespół wyróżnia się poprzez konstrukcję zoptymalizowaną do działania w środowiskach przemysłowych, dzięki czemu idealnie może się sprawdzić w rozmaitych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - mysz sterująca - 6ES5685-2AA11

6ES5685-2AA11 oferujemy jako model myszy sterującej o konstrukcji pod kątem technologicznym dostosowanej do wymogów specjalistycznych zakładów. Użycie oferowanego w naszym sklepie Magsteron produktu przyspiesza profesjonalne inicjowanie działań w różnych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie komponent wyposażenia dla układów sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia realizowanie procesów automatyki.

Specyfikacja i zalety

Mysz dostarczana na zamówienie przez nasz sklep jest kompatybilna z wieloma częściami systemu zaliczanymi do logicznych sterowników S5. Generacja ta obejmuje różniące się od siebie jakościowo programowalne sterowniki logiczne. Oferowane sterowniki uzyskały odmienne rozmiary technologiczne, parametry procesora lub zasoby pamięciowe. Modele tej kategorii cały czas stosuje się w systemach branżowych niemodernizowanych do wersji SIMATIC S7. Model myszy proponowany przez nasz sklep jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, więc proponujemy go wyłącznie jako zregenerowany towar od dystrybutora.

Funkcje i możliwości

Mysz udostępniana w naszym internetowym sklepie z dużą wydajnością może współpracować z wieloma urządzeniami. W układzie SIMATIC S5 firmy Siemens prezentowane są zgodne podzespoły, jakimi są chociażby dodatkowe moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcyjne i moduły licznikowe. Platforma inżynieryjna do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w trafnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5685-2AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt