SIEMENS Simatic S5 - 6ES5686-0MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5686-0MA11

6ES5686-0MA11 jest oferowanym przez nasz sklep procesorem komunikacyjnym CP141 z oprogramowaniem sieciowym MS-NET, przeznaczonym do realizacji połączeń Sinec H1. Urządzenie to zaprojektowano dla systemu sterownika PLC S5. Akcesorium zwraca uwagę poprzez konstrukcję zoptymalizowaną do wykonywania działań w branżach przemysłowych, dlatego ekonomicznie pracuje w różnego rodzaju zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - procesor komunikacyjny CP141 - 6ES5686-0MA11

6ES5686-0MA11 to numer produktu, którym jest procesor komunikacyjny CP141 o konstrukcji dostosowanej do oczekiwań operatorów licznych systemów pod kątem technicznym. Jakość proponowanego w naszym internetowym sklepie akcesorium umożliwia efektywne uruchamianie zadań w standardowych obszarach. Dostępny w naszym sklepie wariant wyprodukowany dla kontrolerów S5 marki Siemens pozwala na wykonywanie zróżnicowanych operacji sterowania SIMATIC.

Korzyści i specyfikacja

Procesor komunikacyjny CP141 dostarczany na zamówienie przez nasz sklep jest zaprojektowany kompatybilnie z licznymi elementami w układach logicznych sterowników S5 firmy Siemens. Linia ta zawiera w sobie zróżnicowane jakościowo kontrolery. Dostarczane rozwiązania otrzymały nieco inne gabaryty konstrukcyjne, specyfikacje procesora lub dostępną pamięć. Rozwiązania tej linii cały czas są użytkowane w otoczeniu przemysłowym, które nie zostało poddane modernizacji do wersji S7. Procesor komunikacyjny dostarczany w sklepie Magsteron jest na chwilę obecną wycofany z produkcji przez markę Siemens, przez co zamawiamy go tylko jako odnowiony sprzęt od dystrybutorów.

Funkcje i możliwości

Procesor komunikacyjny CP141 oferowany przez nasz sklep bezproblemowo może funkcjonować ze specjalnymi komponentami. W układzie SIMATIC S5 dostarczamy kompatybilne urządzenia, jak np. dodatkowe moduły wejściowe, wyjścia, moduły komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemów, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne bądź też moduły liczników. Narzędzie inżynierskie do zmiany ustawień produktów S5 marki Siemens to STEP5 w trafnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5686-0MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt