SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-0SA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-0SA11

6ES5700-0SA11 jest dostępnym u nas na zamówienie zestawem montażowym RACK w wersji 1S-PS, 4S-I do konfiguracji centralnej. Element ten przygotowano dla cenionej odsłony sterowników logicznych S5 marki Siemens. Kontroler posiada funkcjonalność dostosowaną do realizacji działań w przemyśle, dlatego bezpiecznie będzie spełniał swoje zadania w złożonych obszarach zakładowych.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-0SA11

6ES5700-0SA11 - taki numer produktu otrzymał zestaw instalacyjny RACK o funkcjonalności mechanicznej dostosowanej do konstrukcji rozmaitych segmentów. Jakość dostępnego przez nas komponentu zapewnia sprawne przeprowadzanie procesów w standardowych i zaawansowanych strefach automatyki. Prezentowany przez sklep Magsteron sprzęt z linii logicznych sterowników S5 firmy Siemens pozwala na efektywne wykorzystanie możliwości tego PLC.

Korzyści i zalety

Zestaw instalacyjny RACK prezentowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową może pracować z licznymi produktami w liniach logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5. Grupa ta oferuje różne jakościowo sterowniki PLC. Sprzedawane komponenty wyróżniają się tym, że posiadają różne warianty technologiczne, parametry procesora lub zasoby pamięciowe. Podzespoły tej kategorii obecnie stosuje się w środowiskach przemysłowych nierozbudowanych do wersji SIMATIC S7. Zestaw instalacyjny RACK proponowany przez nasz sklep Magsteron nie jest aktualnie wspierany przez markę Siemens, przez co zamawiamy go wyłącznie jako odświeżony towar z drugiej ręki.

Funkcjonalności i możliwości

Zestaw instalacyjny RACK zamawiany w ofercie sklepu Magsteron bardzo sprawnie może być stosowany razem z wieloma urządzeniami. W układzie S5 firmy Siemens znajdziesz dedykowane akcesoria, jak m.in. opcjonalne wejścia, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, modemy, moduły z adapterami, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne i moduły pomiarowe. Narzędzie inżynierskie do parametryzacji urządzeń Siemens S5 to STEP5 w prawidłowej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-0SA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt