SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-1SA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-1SA11

6ES5700-1SA11 jest oferowanym w sklepie Magsteron zestawem montażowym RACK w wersji 1S-950, 1S-PS, 7S-1. Element ten stanowi komponent systemów programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Zestaw otrzymał technologię dobrą do wykonywania operacji w otoczeniu przemysłowym, w wyniku czego bardzo dobrze będzie działać w zróżnicowanych aplikacjach.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5700-1SA11

6ES5700-1SA11 jest dostępnym u nas na zamówienie zestawem montażowym RACK o konfiguracji pod kątem technicznym przystosowanej do standardów zautomatyzowanych linii. Specyfikacja zamawianego w naszym sklepie internetowym wariantu przyspiesza błyskawiczne realizowanie procesów w wymagających dziedzinach. Oferowany przez nasz sklep komponent z serii S5 firmy Siemens usprawnia wdrażanie różnych procesów kontrolera.

Specyfikacja i korzyści

Zestaw udostępniany przez nasz sklep może pracować z przydatnymi urządzeniami w układzie programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Generacja ta uwzględnia rozmaite konstrukcyjnie CPU. Poszczególne jednostki CPU odznaczają się tym, że uzyskały inne głębokości obudowy, parametry procesora lub też rozmiary pamięci. Produkty tej linii nadal są używane w obszarach branżowych, które nie zostały poddane modernizacji do sterownika S7. Zestaw prezentowany w Magsteronie jest na chwilę obecną wycofany przez markę Siemens, a tym samym sprowadzamy go jedynie jako odświeżony produkt na specjalne życzenie.

Funkcje i dane techniczne

Zestaw udostępniany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową z wysoką efektywnością może być stosowany razem z rozbudowującymi podzespołami. W podkategorii SIMATIC S5 firmy Siemens znajdują się kompatybilne moduły, jak m.in. rozszerzające wejścia, moduły wyjściowe, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne czy też moduły pomiarowo-zliczające. Oprogramowanie do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-1SA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt