SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-7LB11

6ES5700-7LB11 - taki numer produktu otrzymało jedno z rozszerzeń dedykowanych systemom PLC starszej generacji. Komponent ten zalicza się do popularnej niegdyś rodziny programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens. Element otrzymał konstrukcję dostosowaną do użycia w branży przemysłowej, w wyniku czego bez komplikacji będzie pracować w zróżnicowanych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - 6ES5700-7LB11

6ES5700-7LB11 to sprzedawany w sklepie Magsteron produkt o specyfikacji pod względem technicznym dopasowanej do konstrukcji profesjonalnych segmentów. Konstrukcja sprzedawanego przez nasz sklep internetowy rozwiązania gwarantuje bezproblemowe uruchamianie czynności w różnych warunkach. Dostępny na zamówienie w naszym internetowym sklepie element wyposażenia z edycji urządzeń SIMATIC S5 zapewnia przeprowadzanie programów sterownika.

Korzyści i specyfikacja

Produkt udostępniany w naszym sklepie jest przystosowany do współpracy z różnymi modelami z rodziny logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Standard ten obejmuje różniące się od siebie konstrukcyjnie jednostki centralne CPU. Dostarczane produkty wyróżniają się tym, że posiadają odmienne rozmiary technologiczne, specyfikacje procesora czy dostępną pamięć. Urządzenia w tej technologii nadal są użytkowane w obiektach automatyki przemysłowej nierozbudowanych do sterownika SIMATIC S7. Sprzęt proponowany przez nas nie jest już produkowany przez markę Siemens, a więc dostarczamy go tylko jako odświeżony wariant z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i zastosowania

Komponent zamawiany w naszym sklepie internetowym z dużą efektywnością może współpracować z rozszerzającymi akcesoriami. W układzie Siemens SIMATIC S5 zakupisz praktyczne elementy, wśród których wyróżniamy ponadprogramowe moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilające, moduły funkcyjne i liczniki. Oprogramowanie do modyfikacji programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt