SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-8FA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5700-8FA11

6ES5700-8FA11 - takim numerem wyróżnia się moduł rozszerzeń BUS w wersji dla jednostek centralnych S5-90U, 95U/F, 100U, ET100U i ET200U z listwą zaciskową do połączeń śrubowych. Model ten pochodzi z podkategorii sterowników programowalnych S5. Sprzęt wyróżnia się poprzez technologię dopasowaną do przeprowadzania procesów w środowiskach przemysłowych, a dzięki temu wydajnie sprawdza się w trudnych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń BUS

6ES5700-8FA11 - pod takim numerem zamówisz moduł rozszerzeń BUS o charakterystyce pod kątem konstrukcyjnym dopasowanej do specyfikacji przemysłowych linii. Wykorzystanie sprzedawanego w naszym internetowym sklepie elementu zapewnia szybkie wykonywanie zadań w rozmaitych zakładach. Proponowany w naszym asortymencie model wyposażenia z linii produktów S5 marki Siemens znacząco usprawnia funkcjonalność kontrolera SIMATIC starszej serii.

Zalety i korzyści

Moduł BUS proponowany w sklepie Magsteron znajduje zastosowanie z różnymi częściami w układach logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Standard ten oferuje różne jakościowo PLC. Wybrane komponenty odznaczają się tym, że uzyskały inne głębokości konstrukcyjne, architektury procesorów lub wielkość pamięci. Jednostki tej serii wciąż używa się w obszarach przemysłowych nie poddanych rozbudowie do sterownika S7. Moduł BUS prezentowany w naszym internetowym sklepie jest już wycofany z produkcji przez markę Siemens, dlatego zamawiamy go tylko jako odświeżony wariant na życzenie.

Funkcje i możliwości

Moduł BUS zamawiany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową wydajnie może być stosowany razem z dodatkowymi podzespołami. W linii Siemens SIMATIC S5 możesz zamówić liczne komponenty, jakimi są ponadprogramowe moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcjonalne i moduły zliczające. Platforma inżynierska do opracowywania programów PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5700-8FA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt