SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-1LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-1LA11

6ES5701-1LA11 - taki numer katalogowy posiada moduł rozszerzeń RACK, wyposażony w łącznie 9 wolnych slotów. Wariant ten stanowi rozwiązanie z serii systemów sterownika PLC S5 firmy Siemens. Kontroler otrzymał funkcjonalność przystosowaną do wykonywania procesów w segmencie przemysłowym, w związku z czym idealnie może funkcjonować w licznych zakładach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń RACK - 6ES5701-1LA11

6ES5701-1LA11 to numer produktu, którym jest moduł rozszerzeń o charakterystyce pod względem technologicznym opracowanej do funkcji przemysłowych systemów. Zastosowanie dostępnego przez Magsteron rozwiązania gwarantuje profesjonalne uruchamianie działań w różnych zakładach. Proponowany przez nasz sklep internetowy Magsteron model wyposażenia z podkategorii logicznych sterowników programowalnych Siemens S5 usprawnia realizowanie operacji różnego typu.

Korzyści i specyfikacja

Moduł RACK oferowany przez nasz sklep jest przystosowany do działania z wieloma komponentami w systemach sterowników S5 firmy Siemens. Standard ten zapewnia zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym rozwiązania. Wybrane urządzenia wyróżniają się tym, że otrzymały dość zróżnicowane wersje obudowy, procesory bądź też wielkość pamięci. Komponenty tej kategorii obecnie pracują w otoczeniu branżowym nie poddanym aktualizacji do sterownika w wersji S7. Moduł RACK prezentowany przez nasz sklep internetowy obecnie jest wycofany przez markę Siemens, dlatego sprowadzamy go tylko jako odświeżony towar od dystrybutora.

Funkcje i możliwości

Moduł RACK prezentowany przez Magsteron skutecznie funkcjonuje z rozszerzającymi produktami innego typu. W technologii S5 Siemens możesz znaleźć zróżnicowane elementy, jak na przykład uzupełniające moduły wejść, wyjścia, moduły do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, adaptery, moduły zasilające, moduły funkcjonalne czy moduły licznikowe. Platforma inżynierska do modyfikacji programów urządzeń SIMATIC S5 to STEP5 w trafnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5701-1LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt