SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-1LA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-1LA12

6ES5701-1LA12 jest oferowanym przez nasz sklep Magsteron zestawem montażowym RACK dla jednostek centralnych S5-115U/F. Model ten zalicza się do systemów sterowników programowalnych Siemens S5. Podzespół wyróżnia się konstrukcją zoptymalizowaną, idealną do działania w środowiskach przemysłowych, dzięki czemu może się dobrze sprawdzić w rozmaitych obszarach zastosowań. Produkt posiada 9 wolnych slotów do konfiguracji centralnej.

Siemens SIMATIC S5 - zestaw montażowy RACK - 6ES5701-1LA12

6ES5701-1LA12 oferujemy jako zestaw montażowy o konstrukcji pod kątem technologicznym dostosowanej do wymogów specjalistycznych zakładów. Użycie oferowanego w sklepie Magsteron produktu przyspiesza profesjonalne inicjowanie działań w różnych obszarach. Dostępny na zamówienie w naszym sklepie Magsteron komponent wyposażenia dla układów sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia realizowanie procesów układu z użyciem tego systemu.

Specyfikacja i zalety

Zestaw montażowy RACK dostarczany na zamówienie został zaprojektowany kompatybilnie z przydatnymi częściami zaliczanymi do logicznych sterowników S5. Generacja ta obejmuje różniące się od siebie jakościowo programowalne sterowniki logiczne. Oferowane sterowniki uzyskały odmienne rozmiary technologiczne, parametry procesora lub zasoby pamięciowe. Modele tej kategorii cały czas stosuje się w systemach branżowych niemodernizowanych do wersji SIMATIC S7. Zestaw proponowany przez nasz sklep jest obecnie wycofany ze sprzedaży przez markę Siemens, więc oferujemy go wyłącznie jako zregenerowany towar od dystrybutora.

Funkcje i możliwości

Zestaw montażowy RACK udostępniany w naszym internetowym sklepie z dużą wydajnością może współpracować z wieloma urządzeniami. W układzie SIMATIC S5 firmy Siemens prezentowane są zgodne podzespoły, jak chociażby dodatkowe moduły wejść, moduły wyjściowe, złącza komunikacyjne, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilacza, moduły funkcyjne i moduły licznikowe. Platforma inżynieryjna do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w trafnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5701-1LA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt