SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-3LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-3LA11

6ES5701-3LA11 to oferowany w naszym sklepie Magsteron moduł rozszerzeń RACK typu 1S-PS, 7S-I0, CP. Wariant ten stanowi element linii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. Urządzenie zwraca uwagę poprzez technologię zaprojektowaną do realizacji procesów w branżach przemysłowych, a tym samym doskonale może się sprawdzić w różnych zakładach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń RACK - 6ES5701-3LA11

6ES5701-3LA11 jest oferowanym przez Magsteron modułem RACK o konstrukcji technicznej dostosowanej do funkcji specjalistycznych układów. Zakup zamawianego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową komponentu przyspiesza ekonomiczne wykonywanie programów w specjalistycznych zakładach. Sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową komponent z linii kontrolera SIMATIC S5 usprawnia przeprowadzanie zadań z użyciem starszego sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł RACK proponowany przez nasz sklep internetowy Magsteron zapewnia zgodność z przydatnymi urządzeniami w systemach programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens SIMATIC S5. Grupa ta oferuje różne pod względem technologicznym CPU. Wybrane programowalne sterowniki PLC posiadają indywidualnie dopasowane wersje konstrukcyjne, specyfikacje procesora czy też pojemność pamięci. PLC z tej kategorii wciąż bywają eksploatowane w układach przemysłowych niepoddanych modernizacji do sterownika SIMATIC S7. Moduł RACK prezentowany przez nasz sklep internetowy obecnie nie jest serwisowany przez producenta, dlatego proponujemy go wyłącznie jako zregenerowany sprzęt z drugiej ręki.

Funkcje i dane techniczne

Moduł RACK oferowany przez nas sprawnie współpracuje z dedykowanymi akcesoriami. W linii S5 marki Siemens oferujemy różne urządzenia, jak między innymi dodatkowe moduły wejściowe, moduły wyjść, moduły do komunikacji, przekaźniki, modemy, moduły z adapterami, zasilacze, moduły funkcjonalne i moduły licznikowe. Narzędzie inżynieryjne do programowania programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5701-3LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt